Jak globulární bílkovina Edestin podporuje zdraví psů?

Jak globularní

Co je to edestin?

Tato bílkovina má jedinečné vlastnosti, které mohou výrazně přispět k celkovému zdraví a vitalitě psů. Edestin podporuje zdraví psů a proč by mohl být pro vašeho mazlíčka ideální doplněk stravy.

Edestin je globulární bílkovina nalezená v semenech konopí, která se stává stále oblíbenější nejen mezi lidmi, ale i v oblasti výživy domácích mazlíčků. Tato bílkovina má jedinečné vlastnosti, které mohou výrazně přispět k celkovému zdraví a vitalitě psů. V tomto článku se podíváme na to, jak Edestin podporuje zdraví psů a proč by mohl být pro vašeho mazlíčka ideální doplněk stravy.


Co je Edestin?


Edestin je forma globulární bílkoviny, která tvoří přibližně 65% bílkovin obsažených v konopných semenech. Tato bílkovina je velmi dobře stravitelná a má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že tělo ji může efektivně využít. Edestin je jedinečný tím, že se vyskytuje v podobě, která je velmi podobná globulinu v krevní plazmě, což usnadňuje jeho trávení a využití v organismu.
Výhody Edestinu pro psy


Vysoká stravitelnost: Díky své struktuře je Edestin velmi snadno stravitelný, což znamená, že psi mohou z něj získat maximální výživové hodnoty bez zatížení trávicího systému. To je zvláště důležité pro psy s citlivým žaludkem nebo trávicími problémy.


Kompletní profil aminokyselin:
Edestin obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které psi potřebují pro správný růst, opravu tkání a celkové zdraví. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin a jsou nezbytné pro mnoho fyziologických funkcí, včetně tvorby svalů, enzymů a hormonů.


Podpora imunitního systému:
Edestin je známý svým pozitivním vlivem na imunitní systém. Obsahuje složky, které podporují produkci protilátek, což pomáhá tělu bojovat proti infekcím a chorobám. Silnější imunitní systém znamená, že váš pes bude odolnější vůči běžným nemocem.


Podpora zdraví kůže a srsti:
Esenciální mastné kyseliny obsažené v konopných semenech, ze kterých se Edestin získává, mohou přispět k zdravější kůži a lesklejší srsti vašeho psa. Mastné kyseliny jako omega-3 a omega-6 hrají klíčovou roli v udržování zdravé kůže a srsti.


Energie a vitalita:
Díky kompletnímu profilu aminokyselin a snadné stravitelnosti může Edestin přispět k vyšší energetické úrovni a celkové vitalitě vašeho psa. To je zvláště důležité pro aktivní psy, kteří potřebují hodně energie pro svou každodenní aktivitu.

Jak globularní

Výhody edestinu pro vašeho psa

  • Vysoká stravitelnost
  • Kompletní profil aminokyselin
  • Podpora imunitního systému
  • Podpora zdraví kůže a srsti
  • Energie a vitalita

Jak začlenit Edestin do stravy vašeho psa


Edestin můžete do stravy svého psa začlenit několika způsoby. Jedním z nejjednodušších způsobů je přidávání konopného proteinového prášku do jejich běžné potravy. Můžete také hledat komerčně dostupné doplňky stravy, které obsahují Edestin, nebo konzultovat s veterinářem, jak nejlépe začlenit tuto bílkovinu do stravy vašeho psa.


Edestin je vysoce kvalitní globulární bílkovina, která nabízí mnoho zdravotních výhod pro vašeho psa. Díky své vysoké stravitelnosti, kompletnímu profilu aminokyselin a podpoře imunitního systému může být tato bílkovina cenným doplňkem stravy vašeho mazlíčka. Přidání Edestinu do stravy vašeho psa může přispět k jejich celkovému zdraví, vitalitě a pohodě.

 

Doručíme co nejdříve!

Pokud objednáte do 12:00 odešleme vaši objednávku ješte dnes a to s dopravou zdarma!