Jak správně používat a dávkovat krmivo PALMIPET

Díky své vysoké stravitelnosti, podpoře imunitního systému, zdraví kůže a srsti, srdce a kloubů, stejně jako celkové nutriční podpoře, může být edestin cenným přídavkem do stravy psů. V kombinaci s přírodní látkou Palmitoyletanolamid (PEA), která je studována pro její protizánětlivé a bolest tlumící účinky, vzniká inovativní doplněk stravy PALMIPET, který může poskytovat celkovou podporu zdraví a regeneraci psů.

Jak používat a dávkovat produkt PALMIPET

Novátorský doplněk PALMIPET se skládá z proteinového koncentrátu z konopných semen s obsahem 80% edestinu a ultramikronizovaného monoamidu kyseliny palmitové (Palmitoyletanolamid). Tento produkt je určen pro aktivaci homeostatických funkcí, regeneraci, zvýšení účinnosti terapie a podporu zdraví a vitality psů. Pro dosažení nejlepších výsledků je klíčové správné dávkování a aplikace produktu.

Doporučená dávka tohoto doplňku stravy je jedna odměrka denně. Nejlepší způsob, jak zajistit, že váš pes přijme potřebnou dávku, je přidání tohoto prášku do jeho krmiva. Jak to provést efektivně:

Smíchejte s oblíbeným krmivem: Přimíchejte odměrku prášku do oblíbeného krmiva vašeho psa. Ideální je, když se jedná o vlhké krmivo. To pomůže maskovat přítomnost prášku a usnadní jeho konzumaci a po zamíchání se v něm prášek dobře rozptýlí.

Bud’te trpěliví: Plný účinek doplňku se může objevit až po týdnu pravidelného podávání, takže je důležité být trpělivý a nepřerušovat podávání.

Dlouhodobá terapie: Pro dosažení optimálních výsledků by měla být terapie dodržována po dobu 3-4 měsíců. Pravidelná a dlouhodobá aplikace je klíčem k dosažení očekávaných zdravotních výhod.

Zařazení produktu PALMIPET do stravy vašeho psa může představovat významný přínos pro jeho zdraví a celkovou pohodu.